Otel müşterilerinden geri bildirim toplayarak etkileşime geçebileceğiniz 3 yeni yöntem


Otelinizdeki konuklardan geri bildirimleri sadece otelinizden ayrıldıktan sonra gönderdiğiniz e-posta anketleriyle mi topluyorsunuz? Yenilikler ve teknolojik gelişmeler etrafımızı sarmış durumda! İşletmelere de gelecekleri için bu yenilikleri yakalamak düşüyor.


Ziyaretçilerinizin sizin hakkınızda geri bildirim vermesi için işi basitleştirmeniz gerekiyor. Araştırmalara göre, ziyaretçileriniz otelinizden ayrılmadan geri bildirim topladığınızda işletmelerin çok daha fazla geri bildirim toplayabilirsiniz çünkü müşterileriniz işletmenizdeyken memnun olmadıkları konunun hemen düzelebileceği umuduyla daha çok geri bildirimde bulunmayı tercih ederler.

Müşterileriniz otelinizdeyken uygulayacağınız yeni geri bildirim toplama yöntemleriyle hem ziyaretçilerinizin kendini daha özel hissetmesini sağlayabilir hem de çok daha fazla geri bildirim toplayabilirsiniz:


1. Müşterilerinize Ücretsiz Wi-Fi hizmeti verin.

Otelinize gelen müşterilerinizin check-in yaptıktan sonra yaptıkları ilk iş Wi-Fi’ye bağlanmak, o halde bu güçlü silahı elinizde tutmanız çok önemli. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Ziyaretçileriniz Wi-Fi bağlandıktan sonra açılan açılış sayfasında müşterilerinizden geri bildirim toplayabilirsiniz. Mesela Check-in hizmetinden memnun kalıp kalmadıklarını veya odalarını beğenip beğenmediklerini hızlıca öğrenebilirsiniz.


2. Otelinizin stratejik noktalarına anket yüklediğiniz tabletleri koyun.

Dijital ekranlar aracılığı ile ziyaretçilerinizden topladığınız geri bildirimleri anlık olarak inceleyebilir, aylık/yıllık değişim trendlerini takip edebilirsiniz. Resepsiyona, restauranta veya SPA merkezine koyabilir, farklı sorulardan toplayacağınız tüm geri bildirimleri tek bir merkezden yönetebilirsiniz.


3. Otelinizin uygun olan her köşesine QR kodlar yerleştirin.

Ankete yönlendireceğiniz QR kodlar sayesinde daha fazla geri bildirim toplayın.

Ziyaretçilerinizin kendi akıllı cihazlarıyla kolayca geri bildirimde bulunmasını sağlayın.


Son Paylasımlar
Arsiv
Etiketler
Kategoriler
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

İletişim/ Contact 

Takip edin/

Follow us

Sultanselim Mh. Hümeyra Sk. NEF09 B-Blok D:59 Kağıthane -Istanbul

info@acsight.com

 

+90 212 963 0150

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

© Copyright 2018 Acsight. All Rights Reserved.