Daha fazla yorum = Daha fazla yeni müşteri


Siz de işletmenizle ilgili daha fazla olumlu yorum alarak işletmenizin google aramalarında ön sıralarda çıkmasını ister misiniz?


Google aramalarında hala ilk sayfada gözükmenin gizli tarifi tam olarak bilinmese de bu yılın başlarında google bir duyuru yaptı! Google, yorum sayısının fazlalığının google sıralamasını direk etkilediğini söyledi. Yani daha daha fazla yorum eşittir daha iyi bir sıralama!


Deneyimlerimize dayanarak online pazarlama stratejinize fayda sağlayacak aşağıdaki birkaç adıma dikkat etmenizi öneririz:


1-Daha çok yorum daha az yorumdan her zaman daha iyidir. Yani olumsuz değerlendirmelerden korkmayın!

2-Olumlu değerlendirmeler olumsuz değerlendirmelerden daha iyidir. Müşterilerinize her zaman iyi davranın!

3-Yeni yorumlar eski yorumlardan daha iyidir. Bütün yorumları yakaladığınızdan emin olun!


Dolayısıyla işletmeler için artık müşterilerinden alacağı birkaç kısa yorum yeterli değil. O halde harekete geçme zamanı geldi!


Her şeyden önce yalnızca hizmetinizden sonra yollayacağınız, çoğu zaman okunmadan silinen (cevaplanma oranı %8-12 arasında olan) e-mail anketlerine verecekleri yanıtlara ümit bağlamayın. Bunu işletmenizde yapacağınız anketlerle, sunduğunuz hizmetlerle birleştirdiğinizde asıl sihir ortaya çıkacaktır. Dokunmatik ekranlarla toplayacağınız anketler, sunduğunuz ücretsiz Wi-Fi hizmeti, QR kodlar…


Yorum dünyasının yeni çağına hoş geldiniz! Bütün bu kanalları kullandığınızda toplayacağınız yorum sayınızı 10-15 kat arttırabilir, çözümlerimiz sayesinde tüm bu yorumları google’a iletebilirsiniz.Son Paylasımlar
Arsiv
Etiketler
Kategoriler
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

İletişim/ Contact 

Takip edin/

Follow us

Sultanselim Mh. Hümeyra Sk. NEF09 B-Blok D:59 Kağıthane -Istanbul

info@acsight.com

 

+90 212 963 0150

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

© Copyright 2018 Acsight. All Rights Reserved.