İş Zekası Çözümleri

Self servis veri görselleştirme ve veri keşfi...

- In-memory veritabanı teknolojisi ile hızlı, çevik ve performanslı

- Büyük Verinin (Big Data) gücünü kullanın

- Her an tüm cihazlarınızdan analizlere ve gizli kalmış bilgiye ulaşın

Özellikler

Sürükle-Bırak görseller ile gizli kalanları ortaya çıkar

Patentli Qlik veri indeksleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ile veri boyutları arasındaki tüm ilişkileri analiz edin. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde gizli kalmış noktaları keşfedin.

Akıllı Arama ile üstün esneklik sağla

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Sorun değil! Sadece “Akıllı Arama” alanına arayacağınız kelimeleri yazmaya başlayın. Anında, aramak istediğiniz veriler ile ilgili ipuçlarını, ilişkili ve ilişkinin dışında kalan tüm konuları net bir şekilde görün.

Tek bir uygulamada çoklu veri kaynaklarını keşfet

Qlik Sense çoklu veri kaynaklarına performanstan ödün vermeden geniş kapsamlı bakış açısı kazanın.

Herhangi bir cihazdan, her zaman ve her yerde analizlere ulaş

Günlük hayatınız devam ederken verinizden uzak kalmayın. Qlik Sense herhangi bir ek geliştirme yapmadan istediğiniz cihaza adapte olurken, siz analizlerinize masaüstü bilgisayarınızdan başlayıp, tabletinizden, akıllı telefonunuzdan devam edin.

Storytelling ile ortaya çıkan bulguları paylaş

Qlik Sense Storytelling özelliği ile analiz sonuçlarını görsel bileşenlerle paylaşın, takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirin.

Yönetilen (Governed) veri ile self-servis kullanımı kolaylaştır

BT’ye, stabil, güvenli ve düzenlenmiş veri üzerinde çalışıldığının güvenini verirken, her profilden kullanıcıya da kendi görsel ekranlarını, kokpitlerini ve raporlarını oluşturma imkanı verin.

Please reload

İş Zekası Hizmetlerimiz

Lisanslama

Qlik Türkiye çözüm ortağı olarak gerek Qlik View gerekse Qlik Sense kullanıcı lisanslarını sağlayabiliyoruz. Teklif talepleriniz için lütfen iletişime geçin.

Implementasyon

Qlik iş zekası projelerinde ihtiyaçların analiz edilmesinin ardından veri modelinin hazırlanması, son kullanıcı raporlamaları, UAT ve eğitim süreçleri ile proje üretiyoruz.

Danışmanlık

Yönetimli servisler kapsamında yeni ihtiyaç duyulan veri kaynaklarının entegre edilmesi, rapor ve dashboardlarla ilgili değişiklik ve yeni taleplerin karşılanmasını sağlıyoruz. 

İş Zekası Çözümleri

Diğer Çözümlerimiz

Müşteri Deneyimi Yönetimi

Cloud4Feed geri bildirim kioskları ile daha işletmenizi terk etmeden müşterilerinizin görüşlerini alabilir ve mutsuz müşterileriniz mutlu hale getirebilirsiniz.

WiFi Pazarlama

İşletmenizde sağladığınız ücretsiz kablosuz ağınızı modern bir pazarlama aracına çevirebilir, müşterilerinizle etkileşime geçebilir, müşteri sadakatinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Otel İtibar Yönetimi

Reputize ile otelinizin çevrim içi itibarını yönetebilir, müşteri geri bildirimleri toplayabilir ve bunları önde gelen OTA'lere yönlendirerek otelinizin derecelendirmesini arttırabilirsiniz.

Perakende Konum Analizi

Acsight sensörleri mağazalarınızda bugüne kadar ölçemediğiniz mağaza potansiyeli, vitrin dönüşümü, alışveriş süresi gibi parametrelerle verimliliğinizi ve kampanya başarılarınızı analiz edin.

Please reload

İletişim/ Contact 

Takip edin/

Follow us

Sultanselim Mh. Hümeyra Sk. NEF09 B-Blok D:59 Kağıthane -Istanbul

info@acsight.com

 

+90 212 963 0150

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

© Copyright 2018 Acsight. All Rights Reserved.